פרופיל חברה

חברת איגלו דיזיין מתמחה בעיצוב תעשייתי ופיתוח מוצרים חדשניים מאז שנת 2001. מוצרי החברה זכו להצלחה מסחרית, לפרסום בינלאומי ולפרסים יוקרתיים בארץ ובעולם, כמו גם, לרישום מספר רב של פטנטים אמריקאים, אירופאים וישראלים.
ההשקעה הרבה שמקדישה איגלו דיזיין בניתוח השוק, מחקר חוויית המשתמש ואפיון המוצר, נובעת מהגישה המקצועית, כי עיצוב כיום הינו חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית והשיווקית, מעבר להיותו כלי לפיתוח מוצרים מרשימים.
בזכות היכולות לחקור, להתנסות ולחוות ורק לאחר מכן לעבד את המידע האיכותי שנאסף לכדי תובנות, אפיון מוצר וקונספטים, מצליח צוות הפיתוח של איגלו דיזיין לייצר בכל פעם מחדש, מוצרים ייחודים המשרתים את קהלי היעד בצורה הטובה והחווייתית ביותר.

עיצוב מוצר איכותי נולד מההרמוניה שבה מצליחה החברה לשלב בין כל מאפייני המוצר: חוויית משתמש, אופי צורני, הנדסת אנוש, תכנון הנדסי, חומרים, טכנולוגיה, עלויות ייצור ותפעול, איכות הסביבה ועוד.
בנוסף, משמשת מתודת EDM לעיצוב אפקטיבי שפותחה על ידי החברה, בשיתוף עם פרופ' מנחם וייס מהטכניון, ככלי עבודה לקבלת החלטות מושכלות, תוך כדי עבודה ובכך מאפשרת לחסוך זמן וכסף יקרים בתהליך פיתוח המוצר.

התכנון ההנדסי נעשה על ידי המהנדסים בשיתוף פעולה הדוק עם מעצבי המוצר, על מנת להבטיח הסתכלות כוללת על כל היבטי המוצר והתאמה מלאה בין צרכי ההנדסה ודרישות העיצוב. התכנון ההנדסי המוקפד והמקצועי של החברה הינו תנאי הכרחי לפיתוח מוצר חדשני, איכותי, אמין ויעיל לייצור סדרתי.

התוצאה האיכותית מתקבלת על ידי ניהול נכון של המעבר לייצור. הניסיון הרב והמקצועיות של איגלו דיזיין ניכרים באיכות המוצר ועלויות הייצור. תיאום ותזמון בין יצרנים וספקים שונים, בקרת עלויות ייצור, ניהול לוחות זמנים, אבטחת איכות ומתן מענה לבעיות העולות תוך כדי העבודה, זאת ועוד, נעשים בשלב המעבר ליצור.

בזכות יכולותיה יוצאות הדופן ליצור מוצרים אטרקטיביים ובעלי ערך מסחרי והשפעה ממשית בשוק, נבחרה איגלו דיזיין על ידי חברות מובילות מהארץ ומהעולם.

הלקוחות שבהצלחה שלהם גאה החברה לקחת חלק, משתייכים לענפי תעשייה מגוונים: תקשורת, טכנולוגיה, ציוד רפואי, מזון ומשקאות, ביטחון, ספורט, צעצועים, לייף סטייל ועוד.